با فیروزه کارت بانک دی بدون نیاز به سپرده قسطی خرید کنید

تجارت الکترونیک دی چهارشنبه 5 آذر 1399 - 08:50
با فیروزه کارت بانک دی بدون نیاز به سپرده قسطی خرید کنید

فیروزه کارت بانک دی چیست؟

فیروزه کارت بانک دی درواقع یک کارت اعتباری است که به شما این امکان را می‌دهد تا از تسهیلات خرید لوازم‌خانگی ایرانی استفاده کنید. درواقع شما با تسهیلاتی که در قالب فیروزه کارت پرداخت می‌شود، لوازم‌خانگی موردنیاز خود را به‌صورت نقدی خرید می‌کنید و پول آن را به‌صورت اقساط ماهیانه به بانک دی می‌پردازید.
 

نیاز به سپرده ندارد
نوع تسهیلات کارت اعتباری خرید لوازم‌خانگی
میزان تسهیلات 10، 20 و 30 میلیون تومان
سود تسهیلات 7 تا 18 درصد متغیر
اقساط تسهیلات 12 تا 36 ماه
ضامن کسر از حقوق
 

تسهیلات فیروزه کارت دی چقدر است؟

تسهیلات خرید لوازم‌خانگی ایرانی که شامل تمامی خانواده‌های ایرانی متقاضی خرید کالا از شبکه پذیرندگی طرح اعتبار فیروزه‌ای می‌شود، در قالب سه کارت مختلف پرداخت می‌شود. فیروزه کارت بانک دی با مبالغ 10، 20 و 30 میلیون تومانی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد که رقم تسهیلات به انتخاب خود مشتری خواهد بود.
 

سود و اقساط تسهیلات خرید لوازم‌خانگی بانک دی

نرخ سود تسهیلات خرید لوازم‌خانگی که در قالب فیروزه کارت بانک دی به متقاضیان قابل پرداخت است، بین 7 تا 18 درصد متغیر خواهد بود. درواقع سود تسهیلات پرداختی افراد بر اساس مدت‌زمان بازپرداخت که حداقل 12 و حداکثر 36 قسط خواهد بود، تعیین می‌شود.

تعداد اقساط سود تسهیلات
12 ماه 7 درصد
18 ماه 11 درصد
24 ماه 14 درصد
30 ماه 16 درصد
36 ماه 18 درصد
 

با تسهیلات فیروزه کارت چطور خرید کنیم؟

تسهیلات خرید لوازم‌خانگی طرح فیروزه کارت دی این امکان را به مشتری می‌دهد که تا سقف مشخص‌شده (10، 20 و 30 میلیون) از محصولات شرکت‌های عضو شبکه پذیرندگی طرح اعتبار فیروزه‌ای خرید کنید. دارندگان فیروزه کارت از تاریخ صدور کارت به مدت 6 ماه (6 دوره یک‌ماهه) فرصت دارند تا با مراجعه به فروشگاه‌های منتخب یا سایت شرکت‌های عضو شبکه پذیرندگی فیروزه کارت نسبت به خرید لوازم‌خانگی موردنیاز اقدام کنند. به‌طور مثال اگر فرد متقاضی روز 18 خردادماه اقدام به دریافت کارت کند، می‌تواند در 6 دوره یک‌ماهه تا 18 آذر با استفاده از فیروزه کارت خود اقدام به خرید کند. طبق قوانین این طرح، خریدهای هرماه در پایان آن ماه تبدیل به یک فقره تسهیلات اقساطی می‌شود.
 

چطور از بانک دی تسهیلات خرید لوازم‌خانگی بگیریم؟

یکی از مزیت‌های خوب و مهم فیروزه کارت بانک دی این است که شما برای گرفتن تسهیلات خرید لوازم‌خانگی ایرانی نیازی به سپرده‌گذاری یا ایجاد میانگین حساب ندارید. متقاضیان دریافت تسهیلات فیروزه کارت بانک دی با توجه به اعتبارسنجی و ارائه ضمانت‌های لازم، می‌توانند تسهیلات موردنیاز خود را دریافت کنند.
 

تضمین لازم برای دریافت فیروزه کارت بانک دی

ارائه ضمانت‌های برای بازپرداخت اقساط تسهیلات یکی از شروط اصلی دریافت فیروزه کارت است. متقاضیان دریافت تسهیلات خرید لوازم‌خانگی بانک دی برای هر 10 میلیون تومان تسهیلات باید یک ضامن رسمی کسر از حقوق را به بانک معرفی کنند. ضمن اینکه متقاضی فیروزه کارت باید فاقد چک برگشتی و بدهی غیر جاری در شبکه بانکی باشد.

نظرات


    لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
    اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید