فیلتر






محصولات برند بلانتون

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
  • از داستان بلانتون چه می‌دانید؟

شرکت بلانتون در بهمن ماه سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرد. محصولات بلانتون حاصل تفکر و تلاش شبانه‌روزی متخصصین حرفه‌ای و کاربلد ایرانی است. این محصولات خلاقانه، متنوع و بادوام توسط کمپانی آلمانی طراحی شده‌ و تبدیل به یک برند خلاق، نواندیش و باثبات گشته‌است. برنامه نهایی توسعه بلانتون مسیر جدیدی را برای شرکت ترسیم کرده‌است که طی آن بلانتون تلاش می‌کند تا بر چالش‌های تبدیل شدن به یکی از پنج شرکت مطرح تولید لوازم خانگی، با کیفیت و دوام کلاس جهانی فائق آید. بلانتون امروزه محصولات متنوعی را تولید می‌کند که تنها گوشه‌ای از عزم این کمپانی در جهت نیل به اهدافی است که از زمان شکل‌گیری تا به امروز تغییر نکرده‌اند.

چشم انداز بلانتون!

چشم‌انداز بلانتون این است: کاوشگر باش و با ابتکار خلاقیت آینده تازه‌ای پدید آورد. این چشم‌انداز هسته اصلی تعهد بلانتون را شکل می‌دهد و راه را برای تولید و خلق ایده‌های جدید می‌گشاید. ایده‌هایی که از دل آنها محصولاتی بر پایه کیفیت و تعهد دائمی به مشتری در تندیس با شکوهی از خلاقیت و ابتکار پدید آمده است. امید است در کنار شما عزیزان آینده‌ای لذت بخش از خلاقیت و کیفیت برایتان ایجاد نماییم و موجب تحقق رویای شما در فضای خانه‌ی خودتان شویم. خلاقیت کلید تحقق رویای شماست!

رسالت بلانتون!

رسالت بلانتون رسیدن به قله تولید محصولاتی است که در نهایت دوام، طیف کاملی از نیازهای خانگی را پوشش دهند. پرداختن به کوچک‌ترین جزئیات یک محصول، و دقت در تولید قطعات و اینستالیشن، مهم‌ترین ابزار بلانتون برای رسیدن به این رسالت است. رسالت بلانتون در تندیس با شکوهی از خلاقیت و ابتکار خلاصه می‌شود. نقطه‌ای که تکنولوژی روز، به کمک ذهن پیچیده مهندسان بلانتون، مرزهای یک محصول مصرفی خانگی را طی می‌کند و به تولید ایده‌آلی از هنر و صنعت ختم می‌شود.

کاوشگری و اکتشاف

کاوش در حوزه‌های نوین، و تلاش دائمی برای درک بهترین رابط کاربری که محصولات خانگی را به شکل جدیدی بازتعریف می‌کند، نقطه اتکا بلانتون در خلق کالایی است که در تجربه استفاده، افق‌های تازه‌ای را برای کاربران و مصرف‌کنندگان خود می‌گستراند و این خود بلانتون را به شرکتی ممتاز و پیشرو تبدیل کرده‌است.

تعهد به مشتری

درک نوع تعامل مشتری با محصول، شناخت بهترین تجربه کاربری و ساخت محصولی با دوام، اولین گام بلانتون در تعهد ناگسستنی شرکت با مشتری است. ساخت و تولید محصولاتی که طیف عظیمی از نیازهای مصرفی خانه را برطرف می‌کنند، همراهی همتا سرویس در این مسیر، نشان دهنده تعهد بلانتون در قبال خریداران و مصرف‌کنندگان محصولات شرکت است.