درباره ما

فروشگاه اینترنتی قسطی بازار ، بستر فروش کالای ایرانی می‌باشد و با هدف حمایت از تولیدات و تولید کنندگان داخلی فعالیت خود را از سال 1399 آغاز نموده است. شرکت تجارت اطلس کیمیا صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی قسطی بازار در راستای مسئولیت اجتماعی خود در جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی در تلاش است تا با همکاری بانک ها و موسسات مالی بستری جهت هدایت اعتبارات بانکی مانند وام خرید کالای ایرانی به سوی واحدهای تولیدی و بالا بردن قدرت خرید جامعه، به بالا بردن فروش محصولات ساخت ایران کمک نماید.

قسطی بازار تلاش کرده است تا با حضور و ارائه تمامی کالا های دارای ماهیت ایرانی و تولید شده توسط برندهای مطرح ایرانی بستر و ساختار مناسبی را برای مقایسه و خرید آسان و مطمئن برای عموم ایرانیان فراهم سازد.

قسطی بازار این امکان را برای همه افراد و اقشار جامعه فراهم کرده است تا بتوانند با شرایط آسان نسبت به خرید کالا و مایحتاج خود اقدام کنند و با ارائه خدمات مناسب و با کیفیت توانسته است رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید.

تذکر مهم : "اصالت قیمت"

" فروشگاه قسطی بازار بصورت مستقیم طرف قرارداد با تولید کنندگان محترم بوده، لذا قیمت محصولات موجود در سایت توسط کارخانه تولید کننده تعیین و اعلام گردیده و این قیمت ، قیمت رسمی مصرف کننده در ((شبکه نمایندگی)) تولید کننده می باشد ."

    

بازخوردها